אימוץ מאסטרמיינד

תכנית צמיחה והשראה להורים ולמטפלים לעיצוב הורות מותאמת אימוץ בכוחות עצמנו. מרחב ידע, שיתוף ויצירה למציאת הדרכים הטובות ביותר בזמן קצר יחסית להפוך את ההורות המאמצת לבטוחה, מרגיעה ושמחה.

לחצו כאן כדי להתחיל עכשיו את 'אימוץ מאסטרמיינד'!לאחר התשלום תועברו לאתר הלמידה, בהצלחה
50% Complete

אתם כמעט שם. עוד שלב אחד ותגיעו לאפשרות להצטרף לקורס

השלימו את הפרטים שלכם ותועברו לדף תשלום

אנו מקפידים על דיסקרטיות מלאה

בואו נודה הורות מאמצת היא הורות רגילה + בונוסים ייחודיים. הורה הוא הורה וילד הוא ילד. אך ילדים שעברו ניתוק, הזנחה ואף התעללות זקוקים במהלך שנים ארוכות למערכת יחסים משקמת. לכן, עלינו ההורים והמטפלים להיערך לכך ברצינות ובאחריות רבה. זו הורות מרגשת, מורכבת ומלאת סיפוק ותגמול ברמות שלא ניתן לתאר. אך במשך תקופה ארוכה מדובר במשפחה בעלת מאפיינים ייחודיים. בואו ללמוד אותם!

הבשורה המשמחת שהרבה מאד ממה שמתרחש בבית תלוי בנו. כשאני הבנתי את זה, החלו שינויים דרמטיים. כל עוד ציפיתי שהשינוי יקרה אצל הילד המציאות היתה 'לא פשוטה'. התכנית שלפניכם תהפוך אתכם לקברניטי הספינה. היא מיועדת להורים שמסכימים להפסיק לצפות לשינוי הילד, המורה, האחר...  התכנית מיועדת להורים ולמטפלים שמבינים שההשקעה היא בנו, ומאיתנו השינוי יהדהד הלאה.

תכנית צמיחה והשראה להורים, אנשי טיפול וחינוך לעצב בכוחות עצמנו הורות מותאמת משפחה


נלמד גישות אפקטיביות, נתרגל כלים ומיומנויות ייחודיות תואמות אימוץ

תכנית ראשונה מסוגה בישראל 'אימוץ מאסטרמיינד' תעניק למשתתפים:

1. לימוד והעמקה אקדמית ומעשית - בגישה חדשנית, מרתקת ורב-תחומית של עולם האימוץ.
2. צמיחה אישית בליווי קבוצתי - בין המפגשים ובמהלכים תעברו כהורים או אנשי מקצוע תהליך מקדם ותומך.
3. השפעה מייטיבה על ילדנו - השינוי שתעברו בתפישה האישית והכלים שתקבלו ישפיעו גם על הילדים ומכאן על הלך הרוח בבית. במקרים רבים כבר תוך 24 שעות.


אם אתם שואפים להעמיק בהבנת עולם האימוץ, לצמוח כאנשים שמנהיגים את חייהם, כהורים לילדים/ מתבגרים או בוגרים, להטביע חותם כמטפלים וליצור השפעה רבה יותר על המשפחות התכנית הזו עבורכם.

 • מה תפיקו מהתכנית?

  החזון האישי-משפחתי יהפוך להיות ברור יותר.
  תבינו אימוץ – בגישה מתקדמת, חדשנית ורב תחומית: המשלבת פסיכולוגיה ונוירוביולוגיה – הבנת תפקודי המוח, מתח והשפעתיו.
  תלמדו וויסות רגשי עצמי עבורכם ולמען הילדים שלכם.

 • איך מתנהל התהליך?

  הפנמת גישה, למידת ידע חדשני תרגול מעשי-חוויתי, case studies שיעורי בית להטמעה…בבית/ ובחוץ!

 • מהם אופני הלימוד: קבוצתי/ עמיתים?

  מתכונת: 6 מפגשים אינטרנטיים-קבוצתיים ‘לייב’, 50+ מערכי הדרכה: סרטוני וידאו, מצגות, הקלטות אודיו, מיילים, שיחות טלפון בין משתתפי הקורס, תרגול בוואטסאפ/ מיילים.

Downloads

הורים, מטפלים ואנשי חינוך התפקיד הוא שלנו, לא של הילדים. לקחנו על עצמנו תפקיד מאד גדול. להיות הורה או מטפל לילד שחווה ניתוק בלידתו או בהמשך חייו, לילד שלא זכה להורות מרגיעה ומטפחת. לתינוק או ילד שחווה היקשרות לא בטוחה לאור הזנחה, התעללות או חוסר תיפקוד הורי יש צרכים ייחודיים ועלינו להיות ערים להם, למקורות שלהם. עלינו להבין שיש לנו תפקיד להתמודד בעמידות מול אותם חסכים, מול קשיי הויסות ולמרות הכל להעניק לילד יחסים של חיבור, ביטחון ושייכות. זה לעיתים לא פשוט, אך בהחלט אפשרי.

'אימוץ מאסטרמיינד', נושאים:

חזון אישי משפחתי

יחד עם ילדינו ניצור בהירות לחזון האישי והמשפחתי. במפגשים תחוו את יצירת החזון באופן שתוכלו לתרגלו בשוטף עם הילדים. בבית תתלו את קנבס החזון שלכם. נתרגל שיטה פשוטה ותנועתית להגדרת מטרות חיוביות ומעשיות. צלילות החזון תאפשר לנווט את הספינה המשפחתית שלנו באוקיינוס החיים.

הורה נוכח Present Parent

תירגול נוכחות כולל ויסות עצמי רגשי של ההורה. נתרגל תנועות מרגיעות ליישום במצבי מתח, במהלכם ולאחריהם. נבין כמה חשוב לחזור לרצף שגרה ולכייף גם אם קודם השמיים נפלו... התירגול יקרין על הבית: יותר רגעי חסד וחוויות ל'אלבום המשפחתי', הפחתת המשברים בהיבט: עוצמה/ משך/ תכיפות. נזכור שילדינו ימשכו לקצוות ואתם תנווטו למרכז!

הפסיכולוגיה של האימוץ

9 מודולות בנושאים: נטישה, ויסות רגשי, העברה, הפעלה, יגון ואבל, עיצוב מוח, משייכות להתקשרות, דיכאון לאחר אימוץ זיהות משפחתית. מבוסס על קורס הוידאו, מצגות וספר של ד"ר מקרייט. במהלך התכנית נדון בהדרכות ונעלה סוגיות במטרה להבין אימוץ טוב יותר ונתאים את ההורות שלנו לצרכי ילדנו. הקורס יהיה נגיש עבורכם במשך שנה+.

נוירוביולוגיה בהקשר מתח

התפתחות המוח: נבין את פעולת הקורטיזול, הורמון המתח והשפעתו על התפתחות המוח והתנהגות הישרדותית. נעמיק בהבנת ציר הסטרס. תפקידיה של האמיגדלה ואיך נוכל 'להרגיעה' אצל הילד ואצלנו. איך הופכים פחד לאהבה ברמה ההורמונלית ומעשית. מבוסס על הדרכות בוידאו של מרכז סגול.

הסמכות החדשה

במקום גבולות - סמכות חדשה: כבוגרת 2 'מחנות אימונים' פרטיים ב'סמכות החדשה', ביה"ח שניידר, וכמעריכה את הגישה כאחד מגורמי הטרנספורמציה שהתחוללו בביתנו, אשתף אתכם כיצד שיניתי את התנהגותי ויצרתי שינוי משמעותי בבית. אביא למפגשים עקרונות הסמכות החדשה כדי שתבחנו כיצד תוכלו ליישמה באופן קל ופשוט והדרגתי אצליכם...עדיף לפני גיל ההתבגרות וללא ספק חיוני בעיצומו. נפסיק להתבייש בקושי ונתחיל להיעזר בשבט שלנו.

3 קולות

נעניק מרחב בטוח לקול שלך ושל הורים מאמצים עמיתים (ותיקים וחדשים). נאזין לקולותיהם של בוגרים שאומצו ונקרא מה אימהות ביולוגיות כתבו לנו. לעיתים נשתף בלייב את הבוגרים או נקשיב לסרטוני וידאו בהם הם מבטאים את רחשי ליבם. מתן מקום לקולות אלו יאפשר לנו להקשיב לקולות שלעיתים ילדנו לא תמיד יודעים איך להביעם אם בכלל. זו הנכונות שלנו לפגוש בכאב, געגועים, שאלות שייכות, צורך קיומי בהכרת השורשים. וכמובן מפגש עם קולותינו אנו שוב ושוב תוך העזה לבטאם בקול רם או בכתב.

ההורות שלנו היא יש מאין. פתאום מגיע תינוק/ ילד/ מתבגר. יחד עם זאת טרם הפיכתנו להורים מאמצים היתה ציפיה ארוכת שנים. גם אחרי שנבראה ההורות שלנו עלינו להפנים שלפנינו שנים ארוכות של עליות ומורדות, שנים של יצירת אמון וריפוי הדרגתי ושיקום שתובע אורך רוח ומיומנויות רבות. החשיבות הגדולה לאורך שנים היא שנצליח להקנות לילד שלנו כלים לחיים ובראשם: ויסות רגשי עצמי. התפקיד המחייב שלנו: מצריך מאיתנו לוודא את רווחתנו אנו, נשימה ארוכה וגב חברתי שיתמוך בנו.

'אימוץ מאסטרמיינד', מקורות:

 1. אימוץ - מה שעליך לדעת, ד"ר ברנדה מקרייט, פסיכולוגית קלינית. קורס הכולל 9 מודולות בנושאים שונים המתפרסמים בוידאו (כולל תירגום), טקסט (אנגלית+עברית), מצגות ומדיטציה. כולל eBook שיצא לאור לאחרונה.
 2. נוירוביולוגיה - הדרכות בוידאו ממרכז סגול למוח ותודעה, המרכז הבינתחומי הרצליה. כל וידאו מלווה בתימלול מלא הניתן לקריאה. בהנחיית דר" נועה אלבלדה וד"ר נאוה לויט בין-נון.
 3. 22 המלצות לבית רגוע - הנגשה של הידע הבסיסי החיוני להורה שאימץ, ערכה, פירשה והוסיפה מניסיונה וע"פ האינטואיציה, שרונה דוכנה, מייסדת מיזם האימוץ.
 4. מומחים מובילים מרחבי העולם - בריאן פוסט, דן סיגל ופול סאנדרלנד, ננסי תומס - סרטוני העשרה במגוון נושאים בהקשר אימוץ: טראומה, התמכרות, גיל ההתבגרות, מערכת החינוך, תסמונת אלכוהול עוברי ועוד.
 5. חזון אישי - סרטונים והקלטות אודיו מאת שרונה דוכנה.
 6. נוכחות - תירגול הפגת מתחים בקלות, כולל תרגילי מוח. שרונה דוכנה.

בתכנית ישתתפו עד 12 חברים בלבד!
מחיר מיוחד למשתתפי המחזור ה-1

לב התוכנית

5 מפגשים קבוצתיים אינטרנטיים למשתתפי התכנית בלבד בוידאו סביב 'שולחן' וירטואלי ימי ד' במועדים הבאים:
20.6 | 4.7 | 11.7 | 25.7 | 1.8
מתכנסים בשעה 20:50 מתחילים 21:00 עד 22:15
חסכתם נסיעות, חניות ובייביסיטר
הצטיידו: מחברת קבועה, כלי כתיבה, מרקרים ואוזניות. שתיה כייפית וכיבוד קל.

ההשקעה שלכם

התוכנית מתחילה עם הרשמתך
ההשקעה:
1,197 ש"ח בלבד למשתתפי המחזור #1


ניתן לשלם בכ. אשראי (בתשלומים)


בונוס מיוחד: שיחה הדרכה פרטית למשלמים בהעברה בנקאית (בתשלום אחד), בנק לאומי, סניף 956, חשבון 02729889 לפקודת: שרונה דוכנה

לתשומת לבכם:
הצטרפתם לתכנית אחרי המפגש ה- I ?
תוכלו להשלים מפגשים ללא תשלום:
יום ד' 27.6 09:30-11:10 אימוץ ומוח
נוירוביולוגיה ומתחים, איך סטרס משפיע על התפתחות המוח


יום שישי 29.6   9:30-11:10 אימוץ וויסות רגשי
הסיבות לקושי בוויסות ועל המעבר מהורות של מתח להורות של אהבה.

האם אתם חשים שניסיתם הכל למען הילד ועבורכם? אתם דיי מותשים/ מבולבלים? רוצים קבוצה לומדת, משקיעה כייפית שרואה בהורות מאמצת הזדמנות לצמיחה?

עכשיו יוצאים לדרך!

מיד עם ההרשמה תקבלו דוא"ל מפורט לכניסה לאתר הלמידה. תוך כיומיים לאחר ההרשמה תקבלו גישה הדרגתית לחומרי לימוד לעיון. החומרים יהיו נגישים עבורך לשנה. במהלך התקופה תקבלו הדרכות בדוא"ל ותכנית למידה מדורגת.

מיזם האימוץ

שאלות ותשובות

 • q-iconהאם המרחב מוגן?

  השיחה משודרת בוידאו רק לקבוצה המשתתפת בה. תכירו את הנוכחים בקבוצה באופן אישי. חלקים בהם נלמד יתועדו לצורך שימוש שלכם לעתיד. לא תהיה הקלטה/ פירסום של שום תוכן מתוך המפגש הנוגע להיבטים אישיים.

 • q-iconמי במשתתפים?

  התכנית מיועדת להורים שאימצו ותיקים וצעירים, אימוץ חו”ל או ישראל וכן לאנשי טיפול וחינוך. יצטרפו לתכנית מדי פעם אורחים מומחים בהקשרים הרלוונטיים לשיעור. תנתן אפשרות גם למס’ בוגרים שאומצו להצטרף תכנית כמשתתפים מן המניין. יש חשיבות להקשיב לקולם, זוהי דרך מצויינת לצמיחה.

 • q-iconמה אקבל מהתכנית כהורה?

  כהורה שאימץ תינוק/ ילד שמאז האימוץ חלף זמן קצר או שנים התכנית יחד עם מעורבות פעילה שלך תזכיר לך מה היו שאיפותיך אז לפני שנים. היא תרענן אצלך את היכולות והכוחות שלך. התכנים יבהירו לך בבת אחת את ההסבר למה קורה בבית, לא תצטרכו ללקט מידע מרחבי הרשת, תוכלו בנינוחות לצפות ב-20% מהעיקר (כלל פרטו), תוכלו לבחור את הדבר האחד שיחולל שינוי (אתם תחליטו מהו), הרוגע והשמחה בבית ישובו לקנן בו במינון גבוה יותר ו…יש סיכוי שגם המורה והמשפחה הרחבה יירתמו לעניין.

 • q-iconמה אקבל כאיש מקצוע מטפל/ מחנך?

  התכנית תמקד עבורם את העניינים המרכזיים המעסיקים משפחות שאימצו. תקבלו ארגז כלים ייחודי ועקרוני ביותר עבור ההורים והילד תוך דגש על מיומנויות לויסות רגשי עצמי של ההורה מה שיאפשר לו לתרגל בשוטף ולדעת להתמודד טוב יותר בעת הצורך ו…להתאושש מהר יותר. אוצר הידע הבלום שברובו תורגם וכולל פסיכולוגיה ונוירוביולוגיה יבהיר עבורך מה קורה על הבמה ומאחורי הקלעים (במוח), הקשר בין הדברים יהפוך אותך למטפל/ מחנך טוב יותר ומותאם לילד שחווה טראומה. התכנית תאפשר לך לעזור לילדים היקרים שלנו בזמן קצר יחסית ובאפקטיביות הרבה יותר גדולה.

 • q-iconיש לי טכנו-פוביה

  זו הזדמנות מצויינת לקפוץ למים. ב-10.6 ייערך מפגש תירגול. כך שתגלו שסה”כ מדובר בשיחה בוידאו בה נוכל לראות אחד את השני. פעם גם להפעיל טלפון חכם/ מחשב/ טבאלט לא ידענו. נתגבר ביחד. ותגלו את היתרון העצום בלמידה מרחוק. מי שירצה להיפגש עם עמיתי הקבוצה מוזמן ליזום.

 • q-iconהנחות

  הערך של התוכנית הוא בלתי ניתן לכימות. הלוואי שלפני 8-10 שנים הייתי זוכה לתכנית מקצועית וברמה בינלאומית. מכיון שזה המחזור הראשון המחיר הוא מיוחד. בנוסף ניתנת הנחה נוספת למי שמקדים להירשם. ניתן לחלק לתשלומים. בנוסף אם תרצו הנחה נוספת תוכלו לשלם בהעברה בנקאית ובתשלום אחד. סה”כ מחיר התכנית המציעה שילוב של מפגשים יחד עם תכנים מתקדמים הוא שווה ערך להשקעה כספית של 3-4 טיפולים פרטניים. במקרה כאן נחסכות מכם הוצאות הנסיעה, חניה ודוחות חניה, עצבים על פקקים ועוד.

style-5-top-orange

אחריות 100%

אם לאחר המפגש הקבוצתי הראשון תתחרטו, תקבלו את כל כספיכם חזרה. אני מאמינה בתכנית ומעריכה שהיא תוכל לסייע גם לך. האחריות עלי, שרונה דוכנה

style-5-bottom

Downloads

כשהגעתי למיזם האימוץ הייתי מאושרת לגלות  בדיוק את אותם חומרים  שהתגלו עבורי כמשמעותיים ויעילים מרוכזים ובעברית. ו -עוד יותר מהם, עוד דוברים, עוד כיוונים, עוד ניסיון אמיתי, רב תחומי ומעודכן. בסוף יום של התמודדות עד קצה גבול היכולת עם, התקפי זעם, קשיים בויסות, והתשה רגשית-פשוט  הרבה יותר קל לשאוב כוחות (ולשתף גם את האנשים הרלוונטים) בחומר שמוגש בעברית ובאופן ידידותי, מתומצת פשוט, ונוח. תודה!!!

נ.א אמא שאימצה 2 ילדים

"הידע שנאסף כאן הנו ידע שמותאם בצורה מדוייקת להתנהגות של ילד מאומץ שחווה פוסט טראומה, ההרגשה שלי כאמא שהגעתי הביתה. סוף סוף יש גישה שמבינה אותי ואת מה שאני עוברת עם הילד"

י.מ. אמא שאימצה

שרונה, אבקש לשוחח איתך לפני ההרשמה

כדי להבטיח מקום בתכנית, מלאו את טופס ההרשמה לעיל ותועברו לעמוד תשלום.
יש לכם שאלות? מלאו את הטופס, כיתבו לי מתי נוח ואתקשר בשמחה.

כל הפרטים נשמרים בדיסקרטיות

התכנית פותחה ובהנחיית שרונה דוכנה, מייסדת מיזם האימוץ, אימצה ילד גדול. בעלת תעודות בקינסיולוגיה - מוח אחד,  Brain Gym, מנחת סדנאות ומרצה בתחום. מלווה מזה 20 שנה אנשי טיפול למינוף מקצועי.  
טלפון 052-2941146  Email: Programs@AdoptionWisdom.com

Downloads

אימוץ מאסטרמיינד - מפגשי השלמה למצטרפים החדשים: 27.6 אימוץ ומוח, 29.6 אימוץ וויסות רגשי