תודה! קיבלתי את בקשתך ליצירת קשר. אעשה זאת בהקדם האפשרי. בינתיים מזמינה אותך לעיין בפרטים שלהלן ולהוריד את התכנית למחשב/ טלפון/ טאבלט. בנוסף ממתינה לך הודעה ממני במייל. יום נהדר, שרונה

אימוץ מאסטרמיינד

לחצו כאן כדי להתחיל עכשיו את 'אימוץ מאסטרמיינד'!לאחר התשלום תועברו לאתר הלמידה, בהצלחה
50% Complete

אתם כמעט שם. עוד שלב אחד ותגיעו לאפשרות להצטרף לקורס

השלימו את הפרטים שלכם ותועברו לדף תשלום

אנו מקפידים על דיסקרטיות מלאה

תכנית פרואקטיבית להכשרת הורים, אנשי טיפול וחינוך
ליצירת הורות מותאמת אימוץ


נלמד גישות אפקטיביות, נתרגל כלים ומיומנויות ייחודיות תואמות אימוץ

תכנית ראשונה מסוגה בישראל 'אימוץ מאסטרמיינד' תעניק למשתתפים:

1. לימוד והעמקה אקדמית ופרקטית בגישה חדשנית ורב-תחומית של עולם האימוץ.
2. צמיחה אישית בליווי קבוצתי.
3. השפעה מייטיבה על ילדנו.

 • מה תפיקו מהתכנית?

  החזון האישי-משפחתי יהפוך להיות ברור יותר.
  תבינו אימוץ – בגישה מתקדמת, חדשנית ורב תחומית: המשלבת פסיכולוגיה ונוירוביולוגיה – הבנת תפקודי המוח, מתח והשפעתיו.
  תלמדו וויסות רגשי עצמי עבורכם ולמען הילדים שלכם.

 • התהליך

  הפנמת גישה, למידת ידע חדשני
  תרגול מעשי-חוויתי, case studies
  שיעורי בית להטמעה…בבית/ ובחוץ!

 • אופני הלימוד: קבוצתי/ עמיתים

  מתכונת: 5 מפגשים אינטרנטיים-קבוצתיים ‘לייב’, 50+ מערכי הדרכה: סרטוני וידאו, מצגות, הקלטות אודיו, מיילים, שיחות טלפון בין משתתפי הקורס, תרגול בוואטסאפ/ מיילים.

'אימוץ מאסטרמיינד', נושאים:

חזון אישי משפחתי

יחד עם ילדינו ניצור בהירות לחזון האישי והמשפחתי. במפגשים תחוו את יצירת החזון באופן שתוכלו לתרגלו בשוטף עם הילדים. בבית תתלו את קנבס החזון שלכם. נתרגל שיטה פשוטה ותנועתית להגדרת מטרות חיוביות ומעשיות. צלילות החזון תאפשר לנווט את הספינה המשפחתית שלנו באוקיינוס החיים.

הורה נוכח Present Parent

תירגול נוכחות והוויה מלאה של הרגע הזה, בין אם הוא קל/ קשה, מצחיק/ מפחיד. נלמד תנועות מרגיעות לקראת מצבים צפויים מעוררי מתח, תוך כדי ההתרחשות ולאחריה. נבין למה אחרי שהתאוששנו חשוב לחזור לשגרה ולכייף גם אם קודם השמיים נפלו עלינו. נלמד כיצד יוצרים רצף חיים. תוצאות התירגול העצמי יקרינו על מה שקורה בבית: שפע גדול יותר של רגעי חסד וחוויות ל'אלבום המשפחתי'. בנוסף: הפחתת המשברים בהיבט: עוצמה/ משך/ תכיפות. ולזכור שהילדים (במיוחד שלנו) ימשכו לקצוות ואתם תשמרו על המרכז!

הפסיכולוגיה של האימוץ

9 מודולות בנושאים: נטישה, ויסות רגשי, העברה, הפעלה, יגון ואבל, עיצוב מוח, משייכות להתקשרות, דיכאון לאחר אימוץ זיהות משפחתית. מבוסס על קורס הוידאו, מצגות וספר של ד"ר מקרייט. במהלך התכנית נדון בהדרכות ונעלה סוגיות במטרה להבין אימוץ טוב יותר ונתאים את ההורות שלנו לצרכי ילדנו. הקורס יהיה נגיש עבורכם במשך שנה+.

נוירוביולוגיה בהקשר מתח

התפתחות המוח: נבין את פעולת הקורטיזול, הורמון המתח והשפעתו על התפתחות המוח והתנהגות הישרדותית. נעמיק בהבנת ציר הסטרס. תפקידיה של האמיגדלה ואיך נוכל 'להרגיעה' אצל הילד ואצלנו. איך הופכים פחד לאהבה ברמה ההורמונלית ומעשית. מבוסס על הדרכות בוידאו של מרכז סגול.

הסמכות החדשה

במקום גבולות - סמכות חדשה: כבוגרת 2 'מחנות אימונים' פרטיים ב'סמכות החדשה', ביה"ח שניידר, וכמעריכה את הגישה כאחד מגורמי הטרנספורמציה שהתחוללו בביתנו, אשתף אתכם בלפני/ אחרי ומה עשיתי או הפסקתי לעשות. אביא למפגשים עקרונות הגישה ותבחנו כיצד תוכלו ליישמה באופן קל ופשוט והדרגתי אצליכם...עדיף לפני גיל ההתבגרות וללא ספק חיוני בעיצומו. נפסיק להתבייש בקושי ונתחיל להיעזר בשבט שלנו.

3 קולות

נעניק מרחב בטוח לקול שלך ושל הורים מאמצים עמיתים (ותיקים וחדשים). נאזין לקולותיהם של בוגרים שאומצו ונקרא מה אימהות ביולוגיות כתבו לנו. לעיתים נשתף בלייב את הבוגרים או נקשיב לסרטוני וידאו בהם הם מבטאים את רחשי ליבם. מתן מקום לקולות אלו יאפשר לנו להקשיב לקולות שלעיתים ילדנו לא תמיד יודעים איך להביעם אם בכלל. זו הנכונות שלנו לפגוש בכאב, געגועים, שאלות שייכות, צורך קיומי בהכרת השורשים. וכמובן מפגש עם קולותינו אנו שוב ושוב תוך העזה לבטאם בקול רם או בכתב.

מחיר מבצע עד 7.6.18 שעה 22:00 נותרו:

'אימוץ מאסטרמיינד', מקורות:

 1. אימוץ - מה שעליך לדעת, ד"ר ברנדה מקרייט, פסיכולוגית קלינית. קורס הכולל 9 מודולות בנושאים שונים המתפרסמים בוידאו (כולל תירגום), טקסט (אנגלית+עברית), מצגות ומדיטציה. כולל eBook שיצא לאור לאחרונה.
 2. נוירוביולוגיה - הדרכות בוידאו ממרכז סגול למוח ותודעה, המרכז הבינתחומי הרצליה. כל וידאו מלווה בתימלול מלא הניתן לקריאה. בהנחיית דר" נועה אלבלדה וד"ר נאוה לויט בין-נון.
 3. 22 המלצות לבית רגוע - הנגשה של הידע הבסיסי החיוני להורה שאימץ, ערכה, פירשה והוסיפה מניסיונה וע"פ האינטואיציה, שרונה דוכנה, מייסדת מיזם האימוץ.
 4. מומחים מובילים מרחבי העולם - בריאן פוסט, דן סיגל ופול סאנדרלנד, ננסי תומס - סרטוני העשרה במגוון נושאים בהקשר אימוץ: טראומה, התמכרות, גיל ההתבגרות, מערכת החינוך, תסמונת אלכוהול עוברי ועוד.
 5. חזון אישי - סרטונים והקלטות אודיו מאת שרונה דוכנה.
 6. נוכחות - תירגול הפגת מתחים בקלות, כולל תרגילי מוח. שרונה דוכנה.

בתכנית ישתתפו עד 12 חברים בלבד!
מחיר מיוחד למשתתפי המחזור ה-1

לב התוכנית

5 מפגשים קבוצתיים אינטרנטיים בוידאו סביב 'שולחן' וירטואלי במועדים הבאים:
ימי ד' 20.6, 4.7, 11.7, 25.7, 1.8
מתכנסים בשעה 20:50 מתחילים 21:00 עד 22:15
חסכתם נסיעות, חניות ובייביסיטר
הצטיידו: במחברת קבועה, כלי כתיבה, מרקרים ואוזניות. שתיה כייפית וכיבוד קל.

ההשקעה שלכם

התוכנית מתחילה עם הרשמתך
ההשקעה: 1,200 ש"ח בלבד למשתתפי המחזור #1


הזדמנות מיוחדת: עד יום ה' 7.6.18 22:00, 897 ש"ח בלבדניתן לשלם בכ. אשראי (בתשלומים)


מועד אחרון להצטרפות: יום ד' 17.6.18 22:00  


בונוס מיוחד: שיחה הדרכה פרטית למשלמים בהעברה בנקאית (בתשלום אחד), בנק לאומי, סניף 956, חשבון 02729889 לפקודת: שרונה דוכנה

עכשיו יוצאים לדרך!

מיד עם ההרשמה תקבלו דוא"ל מפורט לכניסה לאתר הלמידה. תוך כיומיים לאחר ההרשמה תקבלו גישה הדרגתית לחומרי לימוד לעיון. החומרים יהיו נגישים עבורך לשנה. במהלך התקופה תקבלו הדרכות בדוא"ל ותכנית למידה מדורגת.

מיזם האימוץ

שאלות ותשובות

 • q-iconהאם המרחב מוגן?

  השיחה משודרת בוידאו רק לקבוצה המשתתפת בה. תכירו את הנוכחים בקבוצה באופן אישי. חלקים בהם נלמד יתועדו לצורך שימוש שלכם לעתיד. לא תהיה הקלטה/ פירסום של שום תוכן מתוך המפגש הנוגע להיבטים אישיים.

 • q-iconמי במשתתפים?

  התכנית מיועדת בעיקר להורים שאימצו ותיקים וצעירים. אימוץ חו”ל או ישראל. יצטרפו לתכנית מדי פעם אורחים אנשי טיפול וחינוך בהקשרים הרלוונטיים לשיעור. תנתן אפשרות גם למס’ בוגרים שאומצו להצטרף תכנית כמשתתפים מן המניין. יש חשיבות להקשיב לקולם, זוהי דרך מצויינת לצמיחה.

 • q-iconיש לי טכנו-פוביה

  זו הזדמנות מצויינת לקפוץ למים. ב-10.6 ייערך מפגש תירגול. כך שתגלו שסה”כ מדובר בשיחה בוידאו בה נוכל לראות אחד את השני. פעם גם להפעיל טלפון חכם/ מחשב/ טבאלט לא ידענו. נתגבר ביחד. ותגלו את היתרון העצום בלמידה מרחוק. מי שירצה להיפגש עם עמיתי הקבוצה מוזמן ליזום.

 • q-iconהנחות

  הערך של התוכנית הוא בלתי ניתן לכימות. הלוואי שלפני 8-10 שנים הייתי זוכה לתכנית מקצועית וברמה בינלאומית. מכיון שזה המחזור הראשון המחיר הוא מיוחד. בנוסף ניתנת הנחה נוספת למי שמקדים להירשם. ניתן לחלק לתשלומים. בנוסף אם תרצו הנחה נוספת תוכלו לשלם בהעברה בנקאית ובתשלום אחד. סה”כ מחיר התכנית המציעה שילוב של מפגשים יחד עם תכנים מתקדמים הוא שווה ערך להשקעה כספית של 3-4 טיפולים פרטניים. במקרה כאן נחסכות מכם הוצאות הנסיעה, חניה ודוחות חניה, עצבים על פקקים ועוד.

style-5-top-orange

אחריות 100%

אם לאחר המפגש הקבוצתי הראשון תתחרטו, תקבלו את כל כספיכם חזרה. אני מאמינה בתכנית ומעריכה שהיא תוכל לסייע גם לך. האחריות עלי, שרונה דוכנה

style-5-bottom

כשהגעתי למיזם האימוץ הייתי מאושרת לגלות  בדיוק את אותם חומרים  שהתגלו עבורי כמשמעותיים ויעילים מרוכזים ובעברית. ו -עוד יותר מהם, עוד דוברים, עוד כיוונים, עוד ניסיון אמיתי, רב תחומי ומעודכן. בסוף יום של התמודדות עד קצה גבול היכולת עם, התקפי זעם, קשיים בויסות, והתשה רגשית-פשוט  הרבה יותר קל לשאוב כוחות (ולשתף גם את האנשים הרלוונטים) בחומר שמוגש בעברית ובאופן ידידותי, מתומצת פשוט, ונוח. תודה!!!

נ.א אמא שאימצה 2 ילדים

מיד עם ההרשמה תקבלו דוא"ל מפורט לכניסה לאתר הלמידה. תוך כיומיים לאחר ההרשמה תקבלו גישה הדרגתית לחומרי לימוד לעיון. החומרים יהיו נגישים עבורך לשנה. במהלך התקופה תקבלו הדרכות בדוא"ל ותכנית למידה מדורגת.

"הידע שנאסף כאן הנו ידע שמותאם בצורה מדוייקת להתנהגות של ילד מאומץ שחווה פוסט טראומה, ההרגשה שלי כאמא שהגעתי הביתה. סוף סוף יש גישה שמבינה אותי ואת מה שאני עוברת עם הילד"

י.מ. אמא שאימצה

שרונה, אבקש לשוחח איתך לפני ההרשמה

כדי להבטיח מקום בתכנית, מלאו את טופס ההרשמה לעיל ותועברו לעמוד תשלום.
יש לכם שאלות? מלאו את הטופס, כיתבו לי מתי נוח ואתקשר בשמחה.

כל הפרטים נשמרים בדיסקרטיות

התכנית פותחה ובהנחיית שרונה דוכנה, מייסדת מיזם האימוץ, אימצה ילד גדול. בעלת תעודות בקינסיולוגיה - מוח אחד,  Brain Gym, מנחת סדנאות ומרצה בתחום. מלווה מזה 20 שנה אנשי טיפול למינוף מקצועי.  
טלפון 052-2941146  Email: Programs@AdoptionWisdom.com