אימוץ - 9 עקרונות בגישה חדשנית, תמצית
מתוך התוכנית הרב תחומית "בית רגוע 2017"

תוכנית רב תחומית להלן תמצית מתוך העולם הפסיכולוגי: אימוץ - 9 עקרונות בגישה חדשנית. להנאתכם.

fade-leftfade-rightהערכּה: פסיכולוגיה אימוצית

קבלו בחינם ספרון 9 שיעורים למחשב, 26 עמ'

וידאו מתנה - 31 דק'
תמצית שיעורים 1-9, קורס האימוץ

אימוץ - 9 עקרונות להורים מאמצים, הקדמה מאת ד"ר ברנדה מקרייט

לד"ר מקרייט. אני אמא מאמצת לשני ילדים בוגרים.  הידע שאת מביאה בקורס האינטרנטי הוא מקיף, רחב, מעמיק ובעל חשיבות מכרעת להבנת התהליכים שאנו כמשפחה מאמצת עוברים. לצערי ידע זה לא היה ברשותי כשהילדים היו צעירים יותר. דבר שבהכרח היה מוביל אותנו להיות הורים טובים יותר. אני ממליצה בחום לכל מי ששייך למשפחת האימוץ להעשיר עצמו בקורס זה!

אמא מאמצת

אני מאמינה שלו היה ברשותי הקורס הזה  עוד טרום האימוץ יכולתי להיות ממוקדת יותר בהבנת הגישה והטיפול הנדרשים והיו נחסכים מאיתנו הרבה מאוד קשיים, מאמצים, תיסכולים והוצאות כספים מיותרות.

אמא אימצה שניים

הקורס בהחלט התגלה לי כמשמעותי- קודם כל הנסיון והגישה האנושית והפשוטה של ברנדה: היכולת שלה להביא את התנסותה האישית יחד עם נסיונה המקצועי- הכרותה בגוף ראשון עם שלל החוויות והאתגרים האנושיים של הורה מאמץ ושל ילד מאומץ שעוברת באופן בלתי אמצעי ונעים.

אב מאמץ

זכינו להיחשף לקורס של ד"ר מקרייט ולתכניו המעולים. אנו מודים על ההכנה המדהימה שנוצרה עבורנו ועל כך ששרונה, משתפת מניסיונה, מנגישה כמות אדירה של הרצאות ותכנים מדעיים ופסיכולוגיים. נהיה הורים מאמצים טובים יותר הודות למיזם האימוץ.

זוג לקראת אימוץ

שיעור מס' 9 "היקשרות ושייכות" תמצית מתוך הקורס

"אתם תגלו שגישתי לגבי היקשרות שונות מעט מאלו שכבר קראתם בנושא מטעם אנשים אחרים. אני לחלוטין מאמינה שאנו זקוקים למערכות יחסים חזקות ומחייבות כדי לתפקד בעולם. וזו אחת המשימות החשובות ביותר ביצירת משפחה מאמצת, או כאשר אתם מביאים תינוק לעולם, ללא קשר לדרך הגעתו של הילד לחייך, היא ליצור את מערכת היחסים ההדדית האוהבת והמזינה. כמובן זה חשוב ביותר. אנו יודעים שזה חלק מהגירוי הדרוש למוח ומסייע גם בתהליכים שכליים, בנוסף למעלה הבסיסית של יכולת לאהוב ולהרגיש נאהב."

בסוף יום של התמודדות עד קצה גבול היכולת עם התקפי זעם, קשיים בויסות, והתשה רגשית-פשוט  הרבה יותר קל לשאוב כוחות (ולשתף גם את האנשים הרלוונטים) בחומר שמוגש בעברית ובאופן ידידותי, מתומצת פשוט, ונוח.

אמא

הודעות יישלחו אליכם במייל, כדאי לעקוב.
וודאו שהמייל שלנו Programs@AdoptionWisdom.com מוגדר אצליכם באנשי הקשר.
תודה!