טל דביר: “אני רוצה להמליץ בחום על קורס האימוץ האינטרנטי של שרונה דוכנה. ממליצה גם כאמא לבן מתוק מאומץ, אך בעיקר כמטפלת רגשית שנכנסת יותר ויותר לתחום האומנה והאימוץ. בתוכנית של שרונה יש שלל חומרים בתחומים רבים ומגוונים הנוגעים הן בסיטואיציות יום יומיות והן בנושאים הקשורים לכל מרחבי החיים…” המשך המשוב למטה

חוכמת האימוץ והאומנה

הורים יקרים,

ההרשמה למחזור #5 תסתיים ב-31.1

לקבלת פרטים + 5 הדרכות במתנה, מלאו הטופס

הדרכות במתנה: ויסות רגשי | מערכת החינוך | אכילה רגשית | להדליק את האור | נטישה והשפעותיה
מיקוד בקשר ביניכם יחזק את תחושת הביטחון של הילד שלך

איך משפרים אמון במערכת היחסים עם ילדים ומתבגרים שחוו נטישה?
לאחר שהתמקדתם בהתנהגויות וניסיתם הכול (כמעט), אתם כמהים לשינוי מהותי.

חוכמת האימוץ והאומנה, מחזור #5

התכנית המקיפה בישראל להורים לילדים עם
טראומת ההתקשרות

מהן ההתנהגויות הצפויות של מי שעבר חוויות קיצון בינקותו?

מהי התפיסה המחוללת שינוי?

מה משפר (כמעט) מייד ויסות רגשי?
בואו להעמיק את ההבנה והקירבה!

אבא ילד

“נעשית כאן עבודת קודש! אנחנו ממליצים לכל ההורים להשתתף. במיזם האימוץ והאומנה נחשפנו להמון ידע מקצועי שאיפשר לנו להבין שהבעיה היא לא רק בחינוך שלנו. למדנו לראשונה על המושג הורות שיקומית, והבנו שמתפקידנו למצוא בעלי מקצוע עם ידע מוכח בתחום האימוץ. נחשפנו גם למידע על אלכוהול עוברי שעזר לנו להבין חלק מדפוסי ההתנהגות של ילדינו.  

מפגש שבועי עם הורים מאמצים מאפשר לנו לגלות שאנחנו לא לבד ולשתף בפתרונות של מצבים שאחרים התנסו בהם. גם מפגש עם בוגרים עוזר לנו להציץ ולהבין קצת יותר את העולם שילדינו חווים. לתחושתנו מיזם האימוץ הוא סוג של בית להורים מאמצים (ואולי בעתיד גם לילדים עצמם), מקום בו נאסף כל המידע ומתקיימות קבוצות תמיכה.” 
אמא לשני ילדים שאומצו. כיום בני 20+

הייחוד:
תכנית פורצת דרך בישראל שייעודה: להעניק תהליך שאחרי האימוץ/ אומנה בהתייחסות הוליסטית. בהתאמה להורים, בוגרים ואנשי מקצוע ברמה בינלאומית. גמישה לבקשות.

השינוי:
נתמקד בקשר במקום בהתנהגויות. נטפח אהבה ורוגע כתחליף לפחד ולמתח. נשמור על ‘המרכז’ גם בעת אתגר ומשבר. נעבור מבדידות ליחד ולשותפות.

המתכונת:

א. למידה עצמאית מקמפוס מקצועי:
50 שיעורים בני 30-90 דקות כ”א.

ב. השתתפות On-Line במפגשים קבוצתיים: 8 מפגשים בני שעה וחצי החל מה-5.2.20 בשעות הערב.

ג. נגישות לקמפוס 24/7: דרך מחשב/ טאבלט/ טלפון, מכל מקום בעולם (עם Wi-Fi).

טל דביר: “אני רוצה להמליץ בחום על קורס האימוץ האינטרנטי של שרונה דוכנה. ממליצה גם כאמא לבן מתוק מאומץ, אך בעיקר כמטפלת רגשית שנכנסת יותר ויותר לתחום האומנה והאימוץ. בתוכנית של שרונה יש שלל חומרים בתחומים רבים ומגוונים הנוגעים הן בסיטואיציות יום יומיות והן בנושאים הקשורים לכל מרחבי החיים.
התוכנית נותנת מידע חשוב ביותר לכל מי שעוסק בדרך זו או אחרת עם ילדי אומנה ואימוץ. אני מוצאת יתרון אדיר בכך שהחומר אינטרנטי וכך ניתן לחזור אליו שוב ושוב בזמן שנוח לי .. וכן שרונה זמינה תמיד בנחת לכל קושי או שאלה ( טכנית או מהותית) שעולה. מרגישה ,איך כאמא לבן מאומץ, פתחת אצלי נקודות ראייה חדשות וגישתי כלפי נושאים מסוימים השתנתה, ובתור מטפלת, המפגש עם ים של נושאים כל-כך חשובים מאפשרת לי גישה לעולם שלם שלא הכרתי באופן כלכך יסודי ומעמיק
זה מדהים,אך אני מרגישה שלמרות שיש לי היסטוריה ארוכת שנים של לימודים אקדמאים , אני מרגישה שבזכות הקורס של “חכמת האימוץ” ,אני לומדת השנה הרבה יותר מתמיד. תודה רבה לך שרונה על עבודת הקודש שלך. מדהים איך מפעל של איש אחד משנה חיים! תודה!!!” מתוך פרופיל הפייסבוק של טל דביר 20.1.2020

נא לשלוח אלי למייל

פרטים על חוכמת האימוץ והאומנה 

+  5 הדרכות במתנה

0522-941146

Email Programs@AdoptionWisdom.com