חיפוש

לגופים מקצועיים

מגוון הרצאות, השתלמויות וחומרים

השלכות הרקע הקשה ממנו מגיעים הילדים אינן מסתיימות על סף הבית. יש חשיבות שהחברה הישראלית תרתם כולה למען חיזוק חוסן משפחות האימוץ והאומנה למען הילדים, הוריהם ולמען הדור הבא. השקעה של שקל אחד כיום ברווחת המשפחות ובהענקת כלים מוכחים תחסוך למדינה בין 3-10 ש”ח בעתיד ותאפשר לילדים שלנו לנהל חיים משגשגים ולהפוך בעצמם להורים מאוזנים. תזמינו אותנו ונשנה חיים היום.

ההרצאות וההשתלמויות שלנו:

"הַתְּכָנִים שֶׁפִּתַּחְתֶּם בַּמֵּיזָם הָאִמּוּץ וְהָאָמְנָה כָּל הוֹרָה בָּעוֹלָם חַיָּב לְקַבֵּל."

לגופים מקצועיים

כדי להצליח במהירות לסייע למשפחות אנו פועלים בשותפות עמכם, אנשי  המקצוע, וכך מגבירים את תחושת הביטחון והשייכות של בני המשפחה

למערכת החינוך

ילדינו זקוקים ליותר מאדם אחד שיאמין בהם. אושרנו בגפ”ן ובמרכזי פסגה. הנחנו סדנאות במשרד החינוך לקב”סים וליועצות חינוכיות.

לאקדמיה ולמקצועות הטיפול

פסיכותרפיסטים, עו”סים, פסיכולוגים ופסיכיאטרים יקבלו כלים למען המשפחות. אנו בשותפות עם מומחים וסגל אקדמי מישראל ומהעולם.

למערכת הרווחה

פגשנו בשירותי הרווחה עו”סים מסורים ופתוחים. ארגוני רווחה מובילים שיעבדו עימנו יהיו שותפים לשינוי משמעותי עם השלכות מיטיבות לשנים.

הרוח בגבּי

איך גייסתי את יכולות היזמות, חדשנות יצירתיות ואמונה כדי לעזור למשפחתי הקטנה ומכאן למשפחות רבות בישראל. כל זאת יחד עם עשרות ממנחים מתנדבים וצוות מקצועי ומסור. כולנו חווים טראומות ויש לה השפעה והשלכות. ניתן לגדול ממשברים ולחולל טרנספורמציה ואימפקט חברתי. אמי אמרה לי טרום האימוץ: ,אהיה לך רוח גבית” וכך אמנם היה.

  • הרצאת מדף או מפגש תפורים לפי הקהל ובקשות מיוחדות
  • מקוון או פרונטלי בכל הארץ
  • אינטימי (חוג בית) או קהל גדול בכנסים
  • הרצאה או סדנה עם הפעלה
  • משך: מ- 15 דקות ועד 3 שעות ועד תכנית בת 30 שעות

מטראומה לריפוי חברתי

איך הופכים אתגרים אישיים, כאב והתמודדות משפחתית למפעל חיים המשנה חיים למשפחות רבות.
מפגש ייחודי ליזמים בכל שלב במסע  מחלום להגשמה. מתאים גם לארגונים עסקיים חדשניים כהשראה לאירועי מינוף ומוטיבציה. שילוב מרגש ומעורר פעולה ושינוי של הרצאה, סדנת הפעלה ומקום לחוויה הכוללת ציור חזון על קאנבסים (כך התחלתי) והמשכו בהגדרת יעדים, בניית צוות היגוי וביצוע רשת תמיכה לפריצת דרך.

במפגש אשתף במהמורות הדרך להקמה ולניהול מיזם חברתי. דוגמאות לטעויות וכמובן גם להישגים.

אימוץ אומנה מה שעליך לדעת, בהשראת ד"ר ברנדה מקרייט

ד”ר מקרייט לא תגיע למפגש. היא למעשה מהווה את ‘אבן הפינה’ של המיזם. הקורס הדיגיטלי שלה תורגם לעברית והפך לקורס האינטרנטי הראשון בישראל העוסק באימוץ ובאומנה. סה”כ 9 פרקים, 3.5 שעות בוידאו שבמשך הזמן הפכו גם לספר דיגיטלי.

במפגש נעבור על המסרים העיקריים, על כל תשעת הפרקים וההרחבה שהוספנו במהלך השנים. חלקים מתוך הקורס נמצאים בערוץ היוטיוב שלנו.

מוח משפחתי - ויסות רגשי הדדי

איך יוצרים מרחב משפחתי קרוב יותר, בטוח ורגוע, למרות הטראומה? סקירת אירועי הקיצון בעברו של הילד השפעתם על תפקודי המוח ומערכת העצבים ומכאן על התפתחות התנהגויות מאתגרות. רכישת עקרונות פשוטים ליישום מערכת יחסים אהבה, חיבור ורוגע (בהשפעת הורמון האוקסיטוצין) המביאה להפחתת מתחים. איך יוצרים אקלים ביתי/ כיתתי של ביטחון, אמון ותקשורת מלב אל לב.

מפגש המבוסס מחקר ושופע הבנה, חמלה ותירגול חוויתי. תקבלו כלים ליישום בבית ובקליניקה.

ניתן להעמיק בטכניקות אפקטיביות להפחתת אלימות ובעקרונות הבסיס לבניית ח.ו.סן: חמלה, ויסות, סמכות ונוכחות.

אנחנו בכוורת, המרכז ליזמות חדשנית חברתית בישראל ושפע פעילויות עם הקהילה

חומרי העשרה למעטפת הטיפולית

לוטוס פרח
אימוץ

הורות נוכחת, פרק 1: חמלה

ההדרכה על חמלה כוללת: הקלטת אודיו בנושא חמלה ונוכחות (33 דק’), ההקלטה מתומללת להלן. ראיון בוידאו עם אופרה והנזיר טיך נהאת-האן 22 ( דק’), וידאו עם ד”ר נאוה לויט בין-נון (24 דק’). קישור

לקריאת הפוסט »
Hagit adoption talk with therapist
לדבר אימוץ

איך מנרמלים שיח על אימוץ?

איך מנרמלים שיח על אימוץ? ומה קורה באבני דרך בחיי הבוגר? שיחה עם חגית ביום הילד הבינלאומי 20.11.20 המפגש נערך ב- 20.11.21 שיחה מרתקת עמוקה עם חגית ניר ברנשטיין אשת טיפול בפסיכודרמה, פסיכותראפיסטית

לקריאת הפוסט »
נטישה, פרק #1 מתוך הפסר: אימוץ - מה שעליך לדעת
רגשות תחושות

תחושת בדידות

התמודדות כרונית מייצרת כאוס, בושה, תשישות וחוסר אונים. איך מחזירים את השליטה לחיים? שליטה שאינה כוחנית, אלא רגועה וזורמת? במוצ”ש קיימתי שיחת סיכום עם אחת האימהות שליוויתי בחודשים האחרונים. היא שיתפה אותי על

לקריאת הפוסט »

אנחנו כאן עבורכם

לקביעת פגישת היכרות עם הורים ונציגי גופים, אפשר לפנות אלינו עם בקשות והצעות