עוד הצלחה חדשה בליווי שלי!

המטרה הייתה שלנו להפחית בצורה דרמטית ומשמעותית את סיפור הגניבות היתה מציאות דיי כאוטית
שרונה, אפשר לומר שאני ככה די, די כבר קרסתי ולא ידעתי מה אני עוד יכולה לעשות בשביל להחזיק את המשפחה במצב הזה של זה כאילו המשבר 800 שלנו והייתי בקטע של עייפות שאני באמת לא יכולה יותר.

ל.כ. אשת חינוך, אימצה 2 אח ואחות

המצב לפני הליווי:

תחושת כישלון, מקום של תחושה שאני מותקפת זה ממש ככה. המציאות חיים המשפחתית שלי הייתה מבחינתי בלתי נסבלת.

תוצאות במהלך הליווי שקיבלה האמא:

חשוב להגיד שזה תהליך שהוא גם נוח, הוא גם מלהיב, הוא גם מעניין והוא עוזר לכל המשפחה, כי ברגע שככה נפתח הצוהר של מי שעובר את התהליך. זה משפיע על כולם באיזה שהוא אופן והתודה הגדולה היא באמת על כך שהכל נעשה מאוד מאוד באהבה אני הרגשתי מאוד מאוד מחובקת על ידך בתהליך לא התראינו פיזית אף פעם והרגשתי כאילו קיבלתי ממך מלא חיבוקים. ככה אני מרגישה.

מאחלת להורים
הרבה הצלחה
ונצחונות חדשים!

שרונה דוכנה – עוזרת להורים שאימצו ולהורים אומנים להוריד משמעותית את המשברים המתמשכים ביחסים עם הילד.

אם גם אתם רוצים להפחית משמעותית את האלימות בבית ולחזק פי 2 את תחושת הביטחון המשפחתי, הירשמו לשיחת ייעוץ חינמית

המכתב המלא:

המטרה הייתה שלנו להפחית בצורה דרמטית ומשמעותית את סיפור הגניבות היתה מציאות דיי כאוטית, שרונה, אפשר לומר שאני ככה די, די כבר קרסתי ולא ידעתי מה אני עוד יכולה לעשות בשביל להחזיק את המשפחה במצב הזה של זה כאילו המשבר 800 שלנו והייתי בקטע של עייפות שאני באמת לא יכולה יותר. תחושת כישלון, מקום של תחושה שאני מותקפת זה ממש ככה. המציאות חיים המשפחתית שלי הייתה מבחינתי בלתי נסבלת.
התוצאה הכי חשובה, זה בשבילי לדעת שאני לא לבד כאילו יש לי מעגל תמיכה חבל על הזמן. אבל הייתי לבד בהתמודדות ההורית, הידיעה שכאילו מחר יכול להיות קרייסס של החיים ויש לי עם מי להתייעץ. כי אני אומרת את האמת, שרונה, שעד היום התייעצתי עם הרבה אנשים, לא הצלחתי אפילו לגייס את עצמי למה שהם הציעו וביקשו ורק איתך זה הצליח לי. אז מבחינתי אני לא לבד באחזקה של המשפחה. אני לא לבד מבחינת קבלת החלטות, ההחזקה הרגשית. אז זה, זה קודם כל – שינוי מדהים מבחינתי זה נותן לי שקט אוקיי. אני יכולה להיות פה בשיא היסטריה באיזה משבר אבל אני לא ארגיש בודדה. אני חושבת שזה שאני לא ארגיש בודדה זה הדבר הכי משמעותי בתהליך הזה. זה חשוב. זה מאוד מרגש אותי גם להגיד את זה. שרונה: בואי נהיה עם זה רגע. השיח שלי הרבה יותר אפקטיבי ומאוד השתפר. איזון, איזון בשיח זה ממש ממש חשוב כי אחרת זה זה היה תמיד במצבי קיצון: אני מתפוצצת עליו, אני מתנצלת אני ואחר כך אנחנו שוב חברים וזה. מין כזה כזה שיהיה קצת יותר איזון מספיק רגועה בשביל לעשות את החשיבה על חשיבה ולהסתכל על עצמי מבחוץ לא כשופטת כאילו בוא נשים את זה על השולחן אני בודקת את הכרטיסים שלי כל כמה ימים טפו טפו טפו. אני פשוט נפעמת מאיזה כוח הייתה לישיבה הזאת ולשיטה הזאת. להניע את הגלגלים שלו. אני חושבת שזה לא רק בונה סמכות הורית, זה היה מאוד מאוד מכבד כלפיו זה מה שאני מרגישה. קודם כל לא רק המבוגרים מנסים לטפל בילד המופרע הזה, אלא הילד הזה המסובך יש לו גם את היכולות לטפל בעצמו אז זה מאוד. שרונה: זה משפט מאוד יפה וזה מאוד מדוייק זה מאוד משמעותי וגם עשיתם את זה עם המון הכנה אוקיי את עברת כמה וכמה וכמה שיחות איתי על ההתיישבות, על ההכרזה.

 

ההקפדה היתרה ואני הכי נודניקית שיכולה להיות על הדברים האלה היא מאוד מאוד חשובה. קודם כל הגישה שלך: את מאד ראית אותי ואת מאוד ראית את הכוחות שלי. את היית גם נערת עידוד וגם קאוצ’רית והכל ביחד כאילו הצירוף הזה כי אני חושבת שבחיים שלי האנשים היו ככה קצת מפוצלים באמת כאילו נפלתי כל כך למטה וכל כך רציתי לעלות. דווקא המשבר כן גרם לי לרצות לא להגיע לשם יותר. אני חושבת שהפגישות, הפגישות בזום היו הכי משמעותיות כי הן יצרו איזה שהוא תהליך איזה שהוא רצף, אבל לא יכולה להגיד זה שהיית זמינה לי 24/7 ברמת העיקרון זו גם מתנה שכאילו לא היתה לי אותה עד עכשיו בעניין שכאילו עם אנשים אחרים עזר עזר לי מאוד לא רק שהיית אלא לדבר איתך לפני, ההכנה של איך איך להתמודד עם הממסד גם בוועדה היו קטעים שלא הרגשתי נוח, אבל את הכנת אותי וזה אני שמחה. אם: שיש לי שליטה על החיים שלי וואו זה יפה יש לי שליטה על חיים שלי, אבל שליטה נעימה, לא שליטה ממקום לא נעים לא שליטה ממקום של עכשיו אני אסרטיבית וכו’ שיש לי שליטה על החיים שלי. הלוואי שאני אחזור לאתר ואשמע עוד שיעורים. ממש תודה ענקית. שאת עובדת כולך מתוך אהבה. גם כשאת נותנת פידבק ושאת שמה מראה ושאת מלמדת דברים ומאוד דורשת את הרצינות של התלמידה. שאת עובדת באמת באמת מהלב והמון המון מאהבה. זאת אומרת את הרבה משתמשת בידע ושכלתנות, אבל הכל בא כל הזמן מאד מאהבה ולי זה נתן הרבה מאוד האהבה שלך, נותנת לי הרבה מאד. גם כשאנחנו לא מדברות גם שאנחנו לא מדברות את נוכחת, מאד נוכחת בחיים שלי ואני מאוד מאוד שמחה ואני מאוד אוהבת לספר עלייך ועל המיזם. מה שמאוד מאוד משמח אותי שאת עוזרת ל עוד משפחות כי אני יודעת שהם מקבלים בדרכים שונות במסע שלהם גם מה שאני מקבלת. זה מאד מרגש אני רוצה לסכם בעיקר בהוקרת תודה. מה שעשית בשביל המשפחה שלי, כי את לא עזרת רק לי. חשוב להגיד שזה תהליך שהוא גם נוח, הוא גם מלהיב, הוא גם מעניין והוא עוזר לכל המשפחה, כי ברגע שככה נפתח הצוהר של מי שעובר את התהליך. זה משפיע על כולם באיזה שהוא אופן והתודה הגדולה היא באמת על כך שהכל נעשה מאוד מאוד באהבה אני הרגשתי מאוד מאוד מחובקת על ידך בתהליך לא התראינו פיזית אף פעם והרגשתי כאילו קיבלתי ממך מלא חיבוקים. ככה אני מרגישה.

 

שרונה: איזה כיף