חיפוש

(dup) הסמכות החדשה

כתבתי בעבר הרבה ותמיד אשמח לשתף שוב בטרנספורמציה שחוללה בביתנו גישת הסמכות החדשה.

זה התחיל מקריאת ספרו של פרופ’ חיים עומר ‘הסמכות ההורית החדשה’ והמשיך כעבור שנים ב-2 מחזורי הדרכה שעברתי באופן אישי כהורה ביחידה לסמכות החדשה בביה”ח שניידר. במהלך השנים שחלפו מאז הוזמנתי פעמיים לשתף במסע שעברתי: בנסיבות שהביאו אותי לבחור בתהליך, ביישום הגישה ובתוצאות המפליגות בעקבותיה. מצאתי עצמי עומדת נרגשת בפני הכשרות התומכים ובהמשך בפני קבוצת תרפיסטים בהכשרה מתקדמת ע”פ הגישה.
כיום כשלוש שנים של רווחה גדולה מאד אני ממשיכה להוקיר תודה לכל מי שליווה אותי: הפסיכולוגית הקלינית גלית זיגמן שליוותה אותי במסירות אין קץ לתומכות המקצועיות שסייעו ולעידן עמיאל שמנהל את היחידה ומפיץ את הגישה בארץ ובעולם למען המשפחות ובקרב מערכות הטיפול והחינוך, אלו שנכונות ללמוד וליישם.
אגיע לכנס הקרוב, ממליצה בחום לכל מי שמתמודד ומייחל לשינוי.

קישור 1:

קישור לפרטים אודות הכנס

קישור 2:

להרשמה ותשלום

הסמכות החדשה – תוכנית הכנס

הסמכות החדשה פוגשת מנטליזציה תקצירי ההרצאות כנס אפריל 2018

ואם יורשה לי ואם אתם אנשי מקצוע אוסיף משפט עם מסר ברור. כאשר שיתפתי לפני שנים את המטפלת שלנו שאני חשה בבטן שהגישה הזו יכולה לסייע לנו, היא מיהרה להצהיר שאנחנו ממש לא במצב לטיפול מהסוג הזה. רק כעבור שנים מטפלת בכירה המליצה בחום לקיים פסק זמן מהמפגשים איתה ולשוב אליה רק אחרי הכשרה שלי כאמא בסמכות. זה לא היה קל. זה היה שווה הכל. ורק חבל שיש אנשי מקצוע שמונעים ממטופליהם להכיר ולהתנסות בגישות אפקטיביות במיוחד. בעיקר במקרי קיצון.

הנכם באתר ההדרכה של מיזם האימוץ – מרכז ההדרכה המקצועי לקהילת האימוץ ולכל מי שהאימוץ קרוב לליבו. אגיע לכנס ליומו הראשון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *