קבלות שבת - יצאו לפגרת קיץ, שאר הפעילויות ממשיכות כרגיל:

ימי שישי

מתכנסים 16:00
מתחילים 16:10
מסיימים סביב 17:00

בזום, בחינם

קישור לזום ממחשב או מטלפון לקראת השעה 16:00 הקליקו

שתפו

Facebook
Twitter
LinkedIn

מוזמנים ל’קבלת שבת‘ המבוססת על מה שתביאו. ניתן לשתף בצרכים ובקשות של הקהילה, יוזמות שתרצו להציע, אירועים שתרצו לשתף, תוכן מקצועי ממוקד, היכרות אישית וביטוי כשרונות כולל נגינה ושירה. קבלו בהבנה שפרק הזמן שיוקצב לכם יהיה קצר וממוקד כך שכולם יקבלו מקום. פירוט להלן.
נתראה, שרונה 0522-941146

ההרשמה למפגש בתגובות. כדי שהמפגש יזרום וכל המעוניין יקבל במה, נא פרטו את הכיבוד שתביאו. בהמשך הדף הסבר מפורט. חלק מהתגובות הן לקבלות שבת שנערכו קודם. פירוט בהמשך הדף

בקשות

ספרו לנו כאו או במפגש מה תרצו שיקרה. לאור המציאות המשפחתית ייתכן ואתם מתמודדים עם דילמות ואתגרים. אם תשתפו נוכל יחד לחשוב איך להיערך כדי ליצור מעטפת רב מקצועית ומענה מתוכנן וארוך טווח ראוי. אם מדובר בסוגיות פשוטות נוכל להציע מענה פשוט או להפנות לכתובת המתאימה ביותר.

מתוקים

לכל אחד בקהילת האימוץ יש מסר להעביר. שתפו אותנו במסרים קלים ומתוקים. אם אתם חובשים בנוסף ל'כובע' האימוצי גם 'כובע' מקצועי, הכינו מסר פשוט שניתן להכלה. בחרו מסר פשוט שיסייע בסופ"ש, חופשה וכל שיוצר כיף וקירבה.

יוזמות

נקדיש זמן לשמוע על יוזמות שלכם גם אם הן עדיין במצב צבירה של רעיון. בנוסף תוכלו לפרסם פעילויות שלכם בהווה או מתוכננות לעתיד בכל תחום שהוא. זה המקום להציע פרויקטים אימוציים. בואו 'לעוף' על עצמיכם ולקבל חיזוק מבעלי המקצוע מקהילה. זהו מרחב לשיתופי פעולה.

כשרונות

נשמח לשלב בקבלת השבת נגינה ושירה. כל ביטוי לכשרון וחוזקה יתקבלו באהבה. תוכלו לבטא אותם במרחב הזה או להציען לטובת חברי הקהילה גם מחוץ מפגש. בכל אחד מאיתנו חבויה מתנה וכל אחד מאיתנו אוצר. בוא נשתף ונשפיע כדי לגדול ביחד. בקיצור: תביאו גיטרה.

קישור למפגש בזום ממחשב או מטלפון הקליקו כאן לקראת השעה 16:00

17.4.20 ביום שישי איריס סיפרה את סיפור פתיחת התיק שלה וגילוי בני משפחתה עי בדיקת דנא. אחת האימהות שאלה שאלות בנושא. אילנה שיתפה מרוח פרשת השבוע ומספר ילדים חדש שמוציא דוד גרוסמן. צילה הביאה תשורה בצורת שיחת טיפול בהתנדבות למעוניינים. שרונה סיפרה על הכלי: הדבר האחד. נטע פתחה קלפים והעבירה מסר חשוב ברוח האוקיינוס.

"שיח מקרב בין כל צלעות משולש האימוץ הוא אפשרי וחשוב. הוא מהווה הזדמנות להבין ולשפר את החשוב מכל: הקשר שלנו בתוך המשפחה".
שרונה דוכנה, מייסדת מיזם האימוץ והאומנה
Facebook
Twitter
LinkedIn

מוזמנים לכתוב לי באופן אישי

0522-941146

שיחות ומסרונים בימים א’-ה’
12:30-16:30

Email Programs@AdoptionWisdom.com