קיבלנו את החיים שלנו בחזרה

הורים לארבעה ילדים אימצו לפני 18 שנים ילדה מהארץ בת כמעט 4. בשיחה האמא משתפת בכאב בתחושת האשמה שלה לנוכח מצבים מורכבים, מה קרה עד 2019 כשהילדה כבר בת 20 והחיים כללו אהבה והשקעה אין קץ גם טלטלות רבות, התמודדויות והרבה טיפולים, הדרכות וסדנאות שלא ממש קידמו.
מה קרה לאחר שיחה בין האם וחברתה, אמא מאמצת בעצמה שהמליצה: “תקראי את הספר ותתקשרי לשרונה ממיזם האימוץ”. האמא אכן יצרה עמי קשר ובחרה להשתתף בתכנית ‘חוכמת האימוץ והאומנה’ ובמקביל לקבל ליווי אישי מותאם ולקרוא את ספרה של ד”ר ברנדה מקרייט: ‘אימוץ מה שעליך לדעת’.
השיחה המלאה עברה עריכה. לפניכם וידאו בן 10 דקות מוזמנים להקשיב למילותיה של האם, למסרים שבין השורות, לקולה הנרגש ובעיקר למסירותה שלה, של כל בני המשפחה ולאהבה ללא תנאי שהרעיפו בעבר, בהווה וימשיכו להעניק לבתם. ההורים וכל ארבעת אחיה של הילדה שכעת כבר אחרי שירות צבאי עושים הכל כדי להעניק לה תחושה חזקה של קבלה, חיבור ושייכות.
 
רבים מבין הילדים, מתבגרים ובוגרים שאומצו מגלים קשיים שונים בהתנהלות שלהם, במחשבות על עצמם, בניהול מערכות יחסים, בהתמדה, עקביות, ויסות רגשי, לקויות למידה ועוד. התהליך המוצע במיזם האימו. מעניק הבנה וכלים מעשיים ועדכניים כמקובל בעולם.

עד

0522-941146

שיחות ומסרונים בימים א’-ה’
12:30-16:30

Email Programs@AdoptionWisdom.com

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *