איך להשרות ביטחון?

בוידאו תוכלו לצפות בתמצית המפגש. המפגש המלא נערך ב-11.8.20 חוכמת האימוץ והאומנה, מחזור 6, מפגש 1 להורי אימוץ ואומנה. שני מפגשים דומים ייערכו ב-17.8 אחד להורים מאמצים והשני להורי אומנה. בהמשך ניתן יהיה להצטרף להמשך התכנית החצי שנתית: חוכמת האימוץ והאומנה. נא לשתף את הסרטון.
המפגש המלא עסק בנושאים הבאים: איך מייצרים תחושת בטוח אצלי, אצל הילד ובקשר ביננו. לדעת לשאול את עצמי: למה אני זקוקה כעת? לשאול את הילד. להעניק מרחב בטוח לבטא רגשות וכאב. ללמד את עצמנו ואת הילד לזהות תחושת בטוח, לא בטוח ועד סכנה. היזכרות במצבי בטוח או הישרדות מהעבר שלנו, גם כדי לייצר יותר חמלה מאיתנו לילדים וגם כדי לזהות את הכפתורים שלנו. חשיבות יצירת מרחב בטוח גם אם הילד שיקר, כדי להפחית את הצורך בשקר בעתיד. תירגול נשיפה. תירגול חיבוק לפי פיטר לוין.
במפגש השתתפו הורים וכן נטע סימן טוב, מטפלת רגשית אומצה בגיל שש וחצי עובדת עם משפחות. המפגש מונחה עי שרונה דוכנה, מייסדת מיזם האימוץ והאומנה, אימצה כהורה יחידני ילד בן שש וחצי. כיום בן עשרים.

איך להשרות ביטחון?
היום, יום ב’ 17.8 בשעה 20:30 נקיים זום (במתנה) להורים אומנים. נא להיכנס למפגש עד השעה 20:20 ולהתארגן. כדאי להביא מחברת, כלי כתיבה, שתיה ונישנוש.
שימו לב לסיסמא: 123
Join Zoom Meeting
https://zoom.us/j/97619880169

Meeting ID: 976 1988 0169
Passcode: 123

כדי לקבל תזכורת מוזמנים להצטרף לקבוצה ייעודית למפגש על ביטחון:
הקליקו להצטרפות לקבוצה ותקבלו תזכורת

 

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

*