תפריט לנשמה ביום המשפחה

20160209_201636כשזכיתי בילד קיבלתי מניואל קטן ובו פירוט המאכלים שאוהב. אין לי מושג איך הצליח לגדול מאז שהגיע. לטענתו: “אני לא אוכל כי את לא מבשלת כמו שולה” ההיא מבית הילדים.

“את לא מחליפה מצעים כמו גולה” ההיא האחרת מבית הילדים. ואת ולא ואת לא. אכן אני לא המון, אבל אני כן אני.

(המשך הפוסט אחרי ט’ ההרשמה)

רוצים לקבל מתנות בעלות ערך?
כולל חוברת מקצועית בנושא היקשרות וזהות (מכנס משפחתא ה-2).

מלאו את כתובת הדוא”ל שלכם ותקבלו מיד להורדה חומרים מקצועיים מרתקים
נמשיך לעדכן בכתבות, סרטוני וידאו של מומחים מהארץ ומחו”ל ואירועים בכל הנוגע לאימוץ – להתראות

היום 9.2.2016 חוגגים את יום המשפחה, האם האב וכל מה שביניהם. בשש בערב הבנתי שזו השעה המדוייקת לאפות עוגת גבינה ליום הולדתו של אחי. אחותי (תאומתו) נסעה לבוסטון וחסכה לי עוגה. שניהם אחי התאומים שנולדו לפני 46 שנים יחד עם אח ואחות נוספים (כולם צעירים ממני) הם לב השבט שעליו מנצחת אמי. כמובן גם לאבי שמור חסד רב. לולא הם ספק אם הייתי יושבת וכותבת בריאה בגופי ובנפשי (תודה לאל ולאלה). התפריט לו זכה ילדי, האהוב הוא אנגלי-פולני בקיצור משובח ותפל לאנין טעם שכמוהו. קניידלע במרק, סלט רענן ועוגת גבינה הם20160130_135543 נפלאים, אך אינם מהפנטים כמו האוכל של שולה ההיא מבית הילדים. כנראה תימניה. לאחרונה פיצחתי את סוד הסלסלה המקסיקנית מקווה שכך אזכה לילד מחובר לבית או לחבל הטבור אליו לא נקשר וממנו לא נפרד. ביום המשפחה אני מבקשת לומר תודה ענקית לכל אחד שמלווה אותי. אוכל בייתי טוב, חוויות חיוביות, הצלחות קטנות, ריגושים של רגעים, צעדים קדימה, התעקשות על התקדמות גם אם נסוגנו לאחור, אי ויתור גם אם אכלנו  _רה. קדימה קדימה יחד ולחיות את הכאן והעכשיו. להכין כוס תה מהבילה מלאה שורש ג’ינג’ר ונענע עם פלחי לימון. אלו הם החיים – לולא משפחתי מלאת העוצמות לא הייתי מצליחה לגדל זקופה חסונה וגאה ילד מלא תעצומות נפש. הילד שמדבר על מטבחים אחרים וחוגג במטבחנו. הילד שמספר על עברו ונמצא כאן ועכשיו איתי.

יום משפחה שמח

 

ב- 11.11.2015 חגגה משפחתא – קהילת האימוץ של ישראל את הכנס ה-2 בנושא: היקשרות וזהות.20160206_112606 (1)

שרית גפן שקדה על הפקת חוברת מקצועית ומהודרת עשירה במאמרים בנושא היקשרות בטוחה ופתיחת תיק אימוץ.

הנכם מוזמנים להירשם לרשימת התפוצה (הדיסקרטית ושמורה של האתר) ולקבל את החוברת השופעת כמו גם מתנות מקצועיות נוספות. נתראה בקרוב במגזין האינטרנטי שלנו ובו נספר על מומחים מהארץ ומחו”ל שחברו למיזם האימוץ – מרכז ההדרכה האינטרנטי של המשפחות המאמצות. האתר בו אתם גולשים כעץ. אנא, העבירו את הקשור לחברים. תודה, שרונה כדי להגיב הקליקו כאן מעוניינים לקבל מתנות בעלות ערך? מלאו את כתובת הדוא”ל שלכם ותקבלו מיד להורדה חומרים מקצועיים מרתקים נמשיך לעדכן בכתבות, סרטוני וידאו של מומחים מהארץ ומחו”ל ואירועים בכל הנוגע לאימוץ – להתראות

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *