לרכב על הסוס ולנצח אימוץ

עדן אומצה בגיל שלוש שנים ותשעה חודשים למשפחה אוהבת עם זוג הורים אחים ואחיות. חשוב להקשיב לכל אורך השיחה וללמוד על תחושות שיש לילדים, מתבגרים ובוגרים שאומצו (או הגיעו לאומנה). זר לא יבין.
לעיתים למרות האהבה שנרעיף, יש דברים שאם נאמר ונעשה או לא נאמר ולא נעשה הפרשנות שיקבלו הדברים בעייני מי שעבר פגיעת התקשרות תהיה שונה. יש מקרים שהכאב יוביל לזעם או להתכנסות, לניתוק או להתנהגויות סיכון.

עדן ידעה לשמור על עצמה בפני מצבי סיכון, יחד עם זאת היא בחרה בדרך שלה לגלות את עצמה: מי היא, מה היא רוצה ואיך היא באמת מרגישה. אני משערת שיש מקרים בהם לא ניתן למנוע התנהגויות מסויימות גם אם כהורים וכמטפלים נעשה הכל.

היום בגיל 21 עדן חזקה, חולמת בקרוב להפוך למדריכה טיפולית שתסייע לילדים עם צרכים ייחודיים. בהצלחה לך עדן יקרה ואהובה במסע המופלא שלך. מלוא הוקרתי והערכתי לך ששיתפת אותנו באופן כה אוהב מסור ומלא אמת מוזקקת. את אדם נהדר ואישה של נשמה ונתינה.

48 דקות חשובות מאד לכל הורה ומטפל ולכל מי שאומץ. גם אם ילדתם ילדים ואחר כך הפכתם למאמצים/ אומנה חשוב להקשיב. ישנם מאפיינים יחודיים וצורך בהתאמת ההורות.
השיחה שלי עם עדן נערכה במוצ”ש 23 נובמבר 2019 – יום המודעות לאימוץ ברחבי העולם. באהבה שרונה
קישור לשיחה עם עדן
קישור לפלייליסט מגוון ‘שיחות עם מאומצים’ קישור  בערוץ היו טיוב שלנו מעל 100 סרטונים, חלקם חשופים לציבור ואחרים למשתתפי הקורסים בלבד

תגובה לוידאו שפורסמה בערוץ היו טיוב שלנו 1.12.19
עדן את פשוט מהממת. תודה על הפתיחות ועל זה ששיתפת. תחושת האשמה מלווה חלק גדול מהמאומצים ברמה כזאת או אחרת. וגם התחושה של חוסר השייכות, ושאנו לא אהובים ושאנחנו לא מספיק טובים. לפעמים לא משנה מה אנחנו מקבלים את זה מהבית המאמץ. את מה שלמדנו בשנותינו הראשונות לחיים קשה לשנות. את מדהימה שאת לוקחת את החוויות האלה, וצומחת מהם, והולכת להשתמש בהם כדי לעשות טוב בעולם.

נטע סימן טוב
מאומצת ומטפלת רגשית הוליסטית
נטע סימן טוב
נטע סימן טוב
מטפלת רגשית הוליסטית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *